Højer Idrætsforening
Højer Idrætsforening
INDENDØRS FODBOLD 2020/2021

Indendørs fodboldtræning starter ca. midt i oktober.
 
HOLD ÅRGANG TRÆNINGSTID TRÆNER KONTAKT TIL TRÆNER
Old Boys 32 år + Torsdag 19.30-21.30 Jeppe Tygesen jeppe_tygesen@jubii.dk
60159131
Senior Herrer 2003 + Fredag 19.30-21.30 Leon Lausten lausten_94@hotmail.com
28435161
Senior Herrer - serie 5 2003 + Fredag 18.00-19.30 Nicki Z. Sørensen nicki.zeberg@gmail.com
29885770
Senior Damer og U-18 piger
(samarbejde med Tønder)
2004 + Onsdag 18.30-20.30 Kim Dalügge k.dalugge@hotmail.com
25624567
U-15/16 Piger
(samarbejde med Tønder
og Møgeltønder)
2005-2006 Fredag 16.30-18.00 Jan Karstensen

Stephan Wendicke
j_bk@live.dk
61284908

post@jpajensen.dk
20146641
U-13 Drenge
(samarbejde med Tønder
og Bredebro)
2008 Tirsdag 15.30-17.00
på kunstgræs i 
Tønder
Andreas Ellemann Broe

Nicki Zeberg Sørensen


nicki.zeberg@gmail.com
29885770
U-12/13/14 Piger
(samarbejde med Tønder
og Møgeltønder)
2007
2008
2009
Tirsdag 17.30-18.30
indedørs i Højer

Torsdag 17.30-19.00
kunstgræs i Tønder
Sven Hansen


Nicolai Hasberg


Espen Reedtz
svenhansen5@icloud.com
28943002

nhasberg@tsf-fodbold.dk
221860233

re@toender-gym.dk
20962454
U-12 Drenge 2009 Torsdag 17.30-18.30 Emil Hansen emil_hansen94@hotmail.dk
22383896
U-10/11 Drenge 2010-2011 Onsdag 16.15-17.30 Thomas Tygesen thty@ecco.com
41866600
U-8/9 Drenge
U-10/11 Piger
2012-2013
2010-2011
Onsdag 16.15-17.30 Christian Bergmann
Oskar Drøhse Elneff
craekz@gmail.com
61684212
U-8-9 Piger 2012-2013 Tirsdag 16..30-17.30 Morten Jepsen mossekr@hotmail.com
51748671
Fodboldleg 2014
og yngre
Tirsdag 16.30-17.30 Stefan Nielsen


Morten Jepsen


Henrik Petersen
stefan_nielsen89@live.dk
25596613

mossekr@hotmail.com
51748671

hp-petersen@live.dk
51378142
Bliv medlem
Går du og drømmer om at blive friviilig hjælper i Højer IF, så klik her:
Bliv medlem
Kalender
Besøg vores side
Højer Idrætsforening | Halvej 1 | 6280 Højer